Akcesoria

Pokaż1 - 8 W 8 przedmioty

Podwójna, różowa temperówka, idealna do ostrzenia kredek kosmetycznych. Dzięki niej Twój makijaż oczu i ust zawsze będzie perfekcyjny!  

2,90 zł

Koniec z bałaganem w kosmetyczce! Praktyczny stojak na pomadki sprawi, że już nigdy nie będziesz szukać swojej ulubionej szminki! Stojak pomieści 24 pomadki lub inne, małe kosmetyki i akcesoria.  

19,90 zł

Praktyczna, przezroczysta kosmetyczka z eleganckimi, złotymi wykończeniami. Zapakuj do niej swoje ulubione kosmetyki E style!

12,90 zł

Praktyczna, przezroczysta kosmetyczka z eleganckimi, fioletowymi wykończeniami. Zapakuj do niej swoje ulubione kosmetyki E style!

12,90 zł

Praktyczna, przezroczysta kosmetyczka z eleganckimi, niebieskimi wykończeniami. Zapakuj do niej swoje ulubione kosmetyki E style!

12,90 zł

Praktyczna, przezroczysta kosmetyczka z eleganckimi, różowymi wykończeniami. Zapakuj do niej swoje ulubione kosmetyki E style!

12,90 zł

Praktyczna, przezroczysta kosmetyczka z eleganckimi, srebrnymi wykończeniami. Zapakuj do niej swoje ulubione kosmetyki E style!

12,90 zł

Zestaw zawiera wszystkie pędzle, których potrzebujesz do wykonania pełnego makijażu. Najwyższej jakości włosie to gwarancja, że pędzle będą Ci z powodzeniem służyć przez bardzo długi czas! Pędzle...

49,90 zł
Pokaż1 - 8 W 8 przedmioty