Akcesoria

Szczoteczka do oczyszczania twarzy silikonowa 3 w 1

Wielofunkcyjna, silikonowa szczoteczka przeznaczona do codziennej pielęgnacji twarzy. Głęboko oczyszcza, peelinguje i masuje skórę. To sposób na idealnie gładką, dobrze odżywioną i nawilżoną cerę!

Więcej

12,90 zł

Drukuj
  • 170116
  • Nowość

Silikonowa szczoteczka do oczyszczania twarzy E style to doskonały sposób na kompleksową i niezwykle przyjemną pielęgnację cery. Szczoteczka zawiera specjalne wypustki, które masują skórę, usuwając z niej wszelkie zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Delikatny masaż sprzyja lepszemu odżywieniu i dotlenieniu skóry, co przekłada się na ogólną kondycję cery. Szczoteczka oczyszczająca E style jest bardzo delikatna, elastyczna i przyjemna w dotyku. Łatwo dostosowuje się do kształtu twarzy. Posiada również praktyczny uchwyt z tyłu, który można wygodnie nałożyć na 2 palce. Szczoteczka silikonowa jest bardzo trwała i łatwa do utrzymania w czystości, wystarczy ją opłukać w ciepłej wodzie. Po zabiegu skóra staje się delikatna, idealnie gładka, napięta, perfekcyjnie czysta i doskonale odżywiona.

Szczoteczka do odczyszczania twarzy E style to doskonały wybór dla osób, które:

- chcą naprawdę głęboko oczyścić skórę z pozostałości makijażu, sebum i codziennych zanieczyszczeń,
- szukają delikatnego sposobu na peeling, który dokładnie oczyści naskórek z martwych komórek,
- szukają skutecznej metody na poprawienie ukrwienia, odżywienia i dotlenienia skóry.

Nałóż na szczoteczkę odrobinę stosowanego codziennie kosmetyku do oczyszczania skóry (np. żel do mycia twarzy, mleczko lub peeling). Kolistymi ruchami masuj delikatnie twarz w kierunku od środka na zewnątrz. Skórę w ten sposób należy oczyszczać przynajmniej 3 razy w tygodniu.

Idealnie oczyszczona i gładka skóra jest świetnie przygotowana do nałożenia makijażu. Wypróbuj podkład, korektor i puder marki E style!