Akcesoria

Silikonowa tarka do czyszczenia pędzli kosmetycznych – mała

Bardzo poręczna tarka do czyszczenia pędzli. Ten mały gadżet sprawi, że z Twoich pędzli znikną pozostałości kosmetyków do makijażu, martwe komórki naskórka i szkodliwe bakterie, które przyczyniają się do powstawania niedoskonałości.

Więcej

12,90 zł

Drukuj
  • 170113
  • Nowość

Silikonowa tarka marki E style to sposób na czyste pędzle do makijażu. Masz problem z niedoskonałościami, alergią lub nadmierną wrażliwością skóry? Być może powodem są niedokładnie wyczyszczone pędzle? Dzięki obecności szeregu funkcjonalnych, specjalnie rozmieszczonych wypustek tarka umożliwia szybkie, wygodne i dokładne oczyszczenie wszystkich rodzajów pędzli. Jest bardzo poręczna i wygodna w stosowaniu – możesz nałożyć ją na dwa palce.

Tarka do czyszczenia pędzli marki E style to doskonały gadżet dla osób które:

- regularnie używają pędzli do makijażu,
- mają problemy z cerą, skłonność do powstawania niedoskonałości,
- mają wrażliwą lub skłonną do alergii skórę, 
- lubią czystość i higienę, 
- chcą przedłużyć żywotność swoich ulubionych pędzli do makijażu.

Nałóż na tarkę odrobinę płynu do mycia pędzli lub zwykłego szamponu do włosów. Zwilż pędzel i wykonuj nim koliste ruchy na tarce takie, jakbyś chciała wmasować w nią nałożony środek. Wypustki i szampon usuną z pędzla resztki kosmetyków do makijażu. Zacznij na sucho, a następnie kontynuuj pod minimalnym strumieniem letniej wody. Czyść pędzel do momentu, w którym spływająca woda stanie się czysta. Odsącz nadmiar wody w ręcznik i pozostaw pędzel do wyschnięcia w pozycji pionowej, włosiem na dół. Taki sposób suszenia przedłuża żywotność pędzli. Polecamy stojak do pędzli E style, który znacznie ułatwia to zadanie.

Nie masz jeszcze pędzli do makijażu? A może nie jesteś zadowolona z tych, których używałaś dotychczas? Przetestuj koniecznie zestaw pędzli do makijażu E style oraz pojedynczy pędzel Kabuki!