Bazy, utrwalacze, odżywki

Diamentowa baza pod lakier do paznokci, lakier utwardzający BASIC COAT

Diamentowa baza pod lakier do paznokci zwiększa przyczepność lakieru, przedłuża jego trwałość i chroni paznokcie przed przebarwieniami. Zawiera proszek z prawdziwych diamentów, który utwardza naturalną płytkę paznokcia.  

Więcej

8,40 zł

Drukuj
  • 140501
  • Nowość

Diamentowa baza to sposób na mocne i zdrowe paznokcie! Kosmetyk pełni dwie podstawowe funkcje – bazy pod kolorowy lakier i lakieru utwardzającego. Diamentowa baza E style wzmacnia i utwardza naturalną płytkę, ograniczając problem łamliwości paznokci. Kosmetyk przedłuża trwałość kolorowego lakieru i zwiększa jego przyczepność do naturalnej płytki. Wygładza nierówności na paznokciach i chroni naturalną płytkę przed przebarwieniami. Baza zawiera wzmacniający paznokcie proszek z prawdziwych diamentów!

Diamentowa baza do paznokci to idealny produkt dla osób, które:

- mają problem z łamliwością, rozdwajaniem i zadzieraniem się paznokci,
- chcą, aby nałożony na paznokcie kolorowy lakier utrzymywał się jak najdłużej i był bardziej odporny na ścieranie, odpryskiwanie i działanie detergentów,
- chcą uniknąć nieestetycznych przebarwień, które powstają na naturalnej płytce w wyniku częstego malowania paznokci kolorowym lakierem.

Na czystą, suchą i odtłuszczoną płytkę paznokcia nałóż diamentową bazę – lakier utwardzający E style BASIC COAT. Po wyschnięciu kosmetyku pomaluj paznokcie kolorowym lakierem.

Skład/Ingredients (INCI): Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Nitrocellulose, Triphenyl Phosphate, Cellulose Acetate Butyrate, Trimethyl Pentayl Diisobutyrate, Stearalkonium Hectorite, Styrene/Acrylates Copolymer, Diacetone Alcohol, Amyl Acetate, Tosylamide/Epoxy Resin, Etocrylene, Benzophenone-1, Diamond Powder, CI 77891, CI 60725.

Wypróbuj koniecznie lakiery do paznokci E style, w przepięknych, modnych odcieniach. Polecamy 2 linie lakierów – klasyczne, błyszczące lakiery o przedłużonej trwałości HIGH GLOSSY oraz neonowe mini-lakiery MINI CRAZY dostępne w 8 fantastycznych, szalonych kolorach!

Do wykonania pełnego manicure przyda Ci się również odżywka do paznokci i lakier nawierzchniowy.