Bazy, utrwalacze, odżywki

Fluorescencyjny, wybielający lakier nawierzchniowy FLUO TOP COAT

Wybiela płytkę i dodaje paznokciom blasku! Lakier nawierzchniowy E style to świetny wybór dla osób, które lubią się wyróżniać! W ciemności lakier odbija światło UV – jest fluorescencyjny.

Więcej

8,90 zł

Drukuj
  • 140401
  • Nowość

Fluorescencyjny lakier nawierzchniowy E style to świetne rozwiązanie dla osób, które lubią się wyróżniać! W codziennym, stonowanym manicure wybielający lakier E style wygląda jak zwykły lakier bezbarwny. Pod osłoną nocy, w świetle promieniowania UV, lakier pokazuje swoją drugą twarz – przepięknie świeci przyciągając wzrok innych kobiet i mężczyzn! Lakier przywraca naturalny blask przebarwionym i matowym paznokciom.

Fluorescencyjny lakier nawierzchniowy E style możesz nanosić na warstwę kolorowego lakieru lub używać zamiast lakieru bezbarwnego. Jeśli nakładasz FLUO TOP COAT na czystą płytkę, zastosuj 2 warstwy. W przypadku aplikacji na lakier kolorowy wystarczy jedna warstwa.

Skład/Ingredients (INCI): Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Cellulose Acetate Butyrate, Sucrose Acetate Isobutyrate, Phthalic Anhydride/Trimellitic Anhydride/Glycols Copolymer, Camphor, Bis(T-Butyl Benzoxazolyl) Thiophene, Mek, CI 60725.

Pod fluorescencyjny lakier nawierzchniowy możesz nałożyć dowolny lakier do paznokci E style. W ciągu dnia stonowana czerwień, a na wieczornej dyskotece oszałamiający fluorescencyjny efekt? To możliwe! Skomponuj własny zestaw produktów do paznokci marki E style! Nie zapomnij o pilniczkach i o lakierze bazowym!