Bazy, utrwalacze, odżywki

Wzmacniająca odżywka do paznokci ACTIVE HARDENER

Bardzo skuteczna odżywka do paznokci – aktywnie wspomaga wzrost, chroni przed łamliwością i przebarwieniami. Przyspiesza regenerację naturalnej płytki.  

Więcej

8,90 zł

Drukuj
  • 140201
  • Nowość

Intensywnie wzmacniająca i regenerująca naturalną płytkę odżywka do paznokci E style to świetny sposób na błyskawiczną i naprawdę widoczną poprawę kondycji paznokci! Kosmetyk znacznie ogranicza łamliwość, rozdwajanie i zadzieranie się paznokci. Sprawia, że płytka jest mocniejsza i bardziej odporna na urazy mechaniczne czy działanie detergentów. Wzmacniająca odżywka do paznokci E style zawiera metioninę, która wspomaga regenerację płytki i pozwala przywrócić paznokciom dobrą kondycję! Odżywkę do paznokci E style możesz stosować również jako lakier podkładowy.

Na czyste i odtłuszczone paznokcie nałóż jedną warstwę odżywki wzmacniającej E style. Jeśli chcesz, po wyschnięciu odżywki możesz pomalować paznokcie kolorowym lakierem.

Skład/Ingredients (INCI): Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Phthalic Anhydride/Trimellitic Anhydride/Glycols Copolymer, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Alcohol Denat, Acetyl Methionine, CI 17200, CI 42090, CI 60725.

Ozdób swoje wzmocnione i zregenerowane paznokcie kolorowym lakierem! Wybierz błyszczący lakier o przedłużonej trwałości z linii HIGH GLOSSY lub neonowy MINI CRAZY dostępny w 8 fantastycznych, żywych kolorach! Nie zapomnij o pilniczku, a także o lakierze nawierzchniowym, który przedłuży trwałość lakieru!