French manicure

Szablony do manicure francuskiego (french manicure) - 60 szt.

Samoprzylepne szablony do manicure francuskiego umożliwiają wygodne i precyzyjne namalowanie białych końcówek. Mają klasyczny, półokrągły kształt.

Więcej

3,50 zł

Drukuj
  • 150601
  • Nowość

Samoprzylepne szablony do manicure francuskiego (french manicure) to świetny sposób na szybką i profesjonalną stylizację paznokci. Szablony E style umożliwiają niezwykle precyzyjne namalowanie białej końcówki, nawet jeśli nie masz wprawy lub zdolności manualnych. Wystarczy nakleić szablon i jednym ruchem pokryć końcówkę paznokcia białym lakierem. Szablon gwarantuje, że po jego zerwaniu, granica między białym i przezroczystym lakierem będzie idealnie równa. Szablony E style mają klasyczny, półokrągły kształt. Doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku paznokci naturalnych, jak również przedłużanych – żelowych i akrylowych lub hybrydowych.

W opakowaniu znajduje się 60 szablonów, czyli zyskujesz możliwość wykonania aż 6 pełnych stylizacji french manicure na wszystkich paznokciach!

Naklej pasek na paznokieć, pozostawiając wolną końcówkę – takiej wielkości, jaki ma być biały pasek. Pomaluj końcówkę białym lakierem. Poczekaj aż lakier wyschnie i delikatnie odklej szablon. Na koniec pomaluj cały paznokieć lakierem bezbarwnym lub lakierem w delikatnym, przezroczystym odcieniu. Naklejasz, malujesz, odrywasz i manicure gotowy!

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie produkty niezbędne do wykonania pełnego french manicure – skomponuj swój zestaw i ciesz się pięknym, klasycznym manicure!