Masz problem z utrzymaniem długich paznokci? Twoje paznokcie są łamliwe, rozdwajają się i zadzierają? Próbowałaś różnych odżywek do paznokci, ale nie znalazłaś kosmetyku, który przynosi widoczne i trwałe rezultaty? Mamy sposób, żeby Twoje paznokcie wreszcie odżyły!

Zadbaj o paznokcie od wewnątrz!

 

Paznokcie nieustannie rosną, a do właściwego wzrostu potrzebują całego zestawu składników budulcowych. Ciężko zbudować dom bez cegieł, prawda? Podobnie jest z paznokciami. Aby były mocne i zdrowe musisz dostarczyć im:

  •         wapnia – wybieraj mleko, przetwory mleczne, ryby i owoce morza,
  •         magnezu – znajdziesz go w zielonych liściach roślin, czekoladzie, ziarnach zbóż i produktach mlecznych,
  •         cynku – bogatym źródłem tego pierwiastka są ryby, owoce morza i pestki dyni,
  •         krzemu – z warzyw i produktów zbożowych,
  •         żelaza – znajdziesz go przede wszystkim w czerwonym mięsie.

 

Warto również szukać produktów bogatych w witaminyA, B1, B2, C i E.

 

Wybierz odżywkę do paznokci, która usuwa przyczyny problemów z łamliwością!

Jeśli chcesz ograniczyć problem rozdwajania i łamliwości paznokci, wybierz Odżywkę do paznokci E style z metioniną, która jest niezbędna w produkcji białek budujących paznokcie. Metionina wspomaga naturalną regenerację płytki i pozwala przywrócić paznokciom dobrą kondycję! Odżywkę do paznokci E style możesz stosować osobno lub jako lakier podkładowy pod każdy kolorowy lakier do paznokci. Kosmetyk znacznie ogranicza łamliwość, rozdwajanie i zadzieranie się paznokci. Sprawia, że płytka jest mocniejsza i bardziej odporna na urazy mechaniczne czy działanie detergentów. Pomaga uniknąć przebarwień i aktywnie wspomaga wzrost paznokci.

 

Więcej informacji na temat odżywki znajdziesz TUTAJ.

Zapewnij paznokciom ochronę od zewnątrz!

 

Prace domowe, kontakt z detergentami, częste mycie rąk – to wszystko osłabia naturalną płytkę paznokcia. Oprócz regularnego stosowania odżywki E style, powinnaś zadbać o ochronę dłoni tak, aby ograniczyć ich kontakt ze szkodliwymi czynnikami. Kiedy tylko możesz, stosuj rękawiczki – do sprzątania, zmywania, prac ogrodowych. Zimą nie wychodź z domu bez rękawiczek ochronnych – nagłe zmiany temperatur sprzyjają utracie wody i podrażnieniom. Nie zapominaj również o nakładaniu kremu do rąk, który zadba o delikatną skórę dłoni, ale również pozytywnie wpłynie na kondycję paznokci.

 

TUTAJ znajdziesz wszystkie kosmetyki i akcesoria do paznokci marki E style.