Kosmetyki o właściwościach rozświetlających to świetny sposób na ukrycie oznak zmęczenia, wymodelowanie kształtu twarzy i błyskawiczne odmłodzenie skóry. To także niezbędny element efektownego, wieczorowego makijażu na wielkie wyjście. Sprawdź czym rozświetlić skórę, żeby zrobić piorunujące wrażenie!

Jak stosować rozświetlacz?

Rozświetlacz i bronzer pozwalają nam bardzo efektownie wymodelować twarz – podkreślić jej atuty i ukryć mankamenty, np. wyeksponować kości policzkowe, zmniejszyć asymetrię lub po prostu wyszczuplić twarz. Podstawową zasadą jest stosowanie jasnych, błyszczących produktów (rozświetlacza) na obszary, które chcemy wyeksponować oraz ciemnych, matowych produktów (bronzer lub ciemniejszy puder) na obszary, które chcemy ukryć. Dzisiaj skoncentrujemy się na miejscach, w które warto nakładać rozświetlacz. Poniższe wskazówki możesz zastosować niezależnie od tego czy chcesz dodatkowo używać bronzera, czy wyłącznie rozświetlacza.

Gdzie nakładać rozświetlacz?

1. Nad kością policzkową – Twoja twarz nabierze głębi i wyrazu, będzie przepięknie rozświetlona, odmłodzona, wypoczęta i pełna energii! Nie tylko podczas wielkiego wyjścia, ale również w zwykłym, codziennym makijażu.

2. Na środku nosa i podbródka – nos będzie wyglądał na zgrabniejszy, a twarz się wysmukli. Jeśli uważasz, że Twoja twarz jest zbyt okrągła, zastosuj koniecznie punkt 1 i 2.

3. W kąciku oka i pod łukiem brwiowym – to świetny sposób na powiększenie oka i ukrycie oznak zmęczenia. Dodatkowo rozświetlacz nałożony pod łukiem brwiowym zapewnia delikatny efekt liftingu.

4. Na łuku kupidyna (powyżej środka górnej wargi) – usta wyglądają na większe i pełniejsze.

Rozświetlacz możesz stosować również na skórze ciała, np. na ramionach i na dekolcie – takie rozwiązanie świetnie sprawdza się w eleganckim makijażu wieczorowym.

Jakiego rozświetlacza użyć, żeby makijaż wyglądał naprawdę spektakularnie?

Polecamy Rozświetlacz prasowany E style, dostępny w 3 przepięknych odcieniach:

Odcień 01 Pearl Dust dla miłośniczek chłodnych kolorów – ma lekko srebrzysty połysk.

Odcień 02 Sunshine ma mocno złoty odcień.

Odcień 03 Haze polecamy miłośniczkom kobiecych akcentów – ma delikatny różowy odcień.

Jak odmłodzić skórę i zredukować oznaki zmęczenia?

Jeśli szukasz przepięknie rozświetlającego kosmetyku, który możesz stosować na co dzień na większych obszarach twarzy, wybierz koniecznie Rozświetlający puder prasowany SOFT SHINING marki E style! W przeciwieństwie do klasycznego rozświetlacza, puder rozświetlający stosujemy na całej powierzchni skóry twarzy. Jak to możliwe? 

W związku z innym przeznaczeniem puder oferuje nam zupełnie inne działanie rozświetlające. Zapewnia bardzo delikatny i subtelny efekt, który polega na delikatnym rozświetleniu cery i optycznym zniwelowaniu wszelkich niedoskonałości, ze szczególnym uwzględnieniem zmarszczek, które wydają się znacznie płytsze.

Kosmetyk spełnia wszystkie funkcje klasycznego pudru, tzn. tuszuje niedoskonałości, utrwala makijaż i matuje cerę, oferując dodatkowo niesamowity efekt rozświetlenia i odmłodzenia skóry. W czym tkwi jego sekret? Rozświetlający puder prasowany zawiera specjalne mikrocząsteczki pereł, które rozpraszają i odbijają światło, dzięki czemu zmniejszają optycznie zmarszczki i cienie pod oczami. Kosmetyk skutecznie rozjaśnia skórę i nadaje jej młody, zdrowy, promienny wygląd!

Wszystkie pudry rozświetlające marki E style znajdziesz TUTAJ.