Co powiesz na sytuację, w której profesjonalny, trwały manicure możesz zrobić u siebie w domu? Bez konieczności utwardzania w lampie UV i późniejszego usuwania specjalistycznymi preparatami! To naprawdę proste, efektowne i niedrogie rozwiązanie Twoich problemów ze słabymi paznokciami, z których lakier odpryskuje nawet jeszcze tego samego dnia!

Koniec z drogim i czasochłonnym manicure! Od dziś nie musisz wybierać pomiędzy trwałością i wygodą!Lakier o wydłużonej trwałości - GEL EFFECT marki E style to prawdziwa rewolucja w kosmetologii! Produkt, który łączy w sobie zalety zwykłego lakieru do paznokci i profesjonalnego manicure żelowego lub hybrydowego wykonywanego w gabinecie kosmetycznym.


Lakier żelowy marki E style nakłada się tak jak zwykły lakier do paznokci – nie trzeba mieć specjalnych umiejętności i dodatkowego sprzętu, takiego jak lampa UV czy LED. Lakiero-żel utrzymuje się na paznokciach co najmniej 10 dni, przepięknie zdobi płytkę paznokciową i zapewnia niesamowity połysk! Usuwanie produktu nie wymaga stosowania specjalistycznych preparatów. Lakier można zmyć zwykłym lakierem do paznokci!

Lakiero-żele E style dostępne są 20 atrakcyjnych, najmodniejszych odcieniach! Są mocno napigmentowane, dlatego w większości przypadków wystarczy nałożyć tylko jedną warstwę produktu. Lakier o wydłużonej trwałościmarki E style perfekcyjnie rozprowadza się po powierzchni płytki paznokciowej i bardzo szybko wysycha. To najwyższej jakości profesjonalny produkt od teraz dostępny w Twoim domu!Więcej informacji na temat produktu znajdziesz TUTAJ