Pędzle, gąbki i aplikatory

Profesjonalny pędzel Kabuki

Profesjonalny pędzel do makijażu z krótkim, zaokrąglonym włosiem, tzw. pędzel Kabuki. Doskonały do precyzyjnej aplikacji kosmetyków prasowanych, sypkich i płynnych. 

Więcej

16,72 zł 20,90 zł

-20%
Drukuj
  • 150101
  • Nowość

Wysokiej jakości, profesjonalny pędzel Kabuki stosowany przez najlepszych specjalistów w dziedzinie wizażu. Pędzel umożliwia bardzo precyzyjną aplikację wszystkich rodzajów produktów do makijażu – kosmetyków sypkich, prasowanych i płynnych. Ze względu na niewielkie rozmiary (7 cm wysokości) pędzel zmieści się w każdej damskiej torebce – możesz zawsze mieć go przy sobie i poprawiać nim makijaż w ciągu dnia. Pędzel został wykonany z przyjaznego dla środowiska sztucznego włosia w niezwykle wesołym i kobiecym odcieniu różu.

Zalety pędzla Kabuki:

- umożliwia uzyskanie wysokiej siły krycia bez efektu maski,
- pozwala na bardzo dokładną aplikację produktu,
- minimalizuje problem osypywania się kosmetyku, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić,
- jest bardzo poręczny, a niewielkie rozmiary ułatwiają mycie, suszenie i przechowywanie.

Pędzel Kabuki doskonale nadaje się również do oczyszczania paznokci i dłoni z pyłu podczas zabiegu manicure w domu lub w gabinecie kosmetycznym.

Pędzel możesz stosować zarówno do nakładania produktów sypkich i prasowanych (puder, bronzer, róż), jak również do aplikacji podkładu. Pędzlem Kabuki kosmetyki nakładamy niewielkimi, okrężnymi ruchami, jakby wcierając produkt w skórę. Przed przystąpieniem do nakładania makijażu warto osypać nadmiar kosmetyku uderzając pędzlem o grzbiet dłoni.

Masz już swój ulubiony podkład i puder, a może szukasz idealnego różu lub bronzera? Zapoznaj się z szeroką ofertą produktów do makijażu twarzy marki E style! Znajdziesz je w naszych podpowiedziach oraz w osobnej kategorii – wystarczy, że klikniesz TUTAJ