Pędzle, gąbki i aplikatory

Precyzyjna gąbka do makijażu - 2 szt.

Miękka, wygodna i bardzo precyzyjna gąbka do aplikacji podkładu i korektora. Pozwala precyzyjnie nałożyć dokładnie taką ilość kosmetyku, jaka jest potrzebna do idealnego wyrównania cery. Zapewnia bardzo naturalny efekt. 

Więcej

7,90 zł

Drukuj
  • 150401
  • Nowość

Gąbeczka marki E style to świetny sposób na precyzyjną i równomierną aplikację podkładu lub korektora. Jeśli do tej pory nakładałaś podkład palcami, wypróbuj koniecznie aplikację przy wykorzystaniu gąbki, która jest bardziej dokładna, wygodna i ekonomiczna. Nasza gąbka doskonale współpracuje z podkładem marki E style TENS'UP VITALIZE oraz z innymi dostępnymi na rynku kosmetykami.

Dlaczego warto nakładać podkład przy pomocy gąbki? Gąbka:

- jest mała, praktyczna i bardzo wygodna,
- przy jej pomocy łatwo dopasować ilość podkładu do potrzeb skóry (palcami zwykle nakładamy go zbyt dużo),
- pozwala nałożyć kosmetyk tak, że idealnie wtapia się on w skórę – nie ma efektu maski, 
- ogranicza zabrudzenia, które często zdarzają się, jeśli nakładamy podkład palcami, 
- umożliwia precyzyjną aplikację podkładu nawet w trudno dostępnych miejscach,
- lekko wilgotna chłonie bardzo niewiele podkładu, dzięki czemu możemy sporo zaoszczędzić!

Niewielką ilość podkładu lub korektora nabierz na gąbeczkę i nakładaj na skórę wykonując delikatne, stemplujące ruchy. W miejscach z większą ilością niedoskonałości nałóż odrobinę więcej kosmetyku. Trwałość i siłę krycia makijażu zwiększysz, delikatnie zwilżając gąbkę wodą. W przypadku codziennego stosowania gąbkę należy prać co najmniej 1 raz w tygodniu, w roztworze wody z mydłem lub w szamponie do włosów i pozostawiać do wyschnięcia z dala od źródeł ciepła.

Kupując gąbeczkę, nie zapomnij o najważniejszym! Dowiedz się więcej na temat podkładu i korektora marki E style! Kliknij na polecane przez nas produkty!