Pędzle, gąbki i aplikatory

Klasyczna gąbka do aplikacji podkładu i korektora - różowa

Klasyczna gąbka do makijażu – zapewnia precyzyjną aplikację podkładu i korektora. Pozwala uzyskać bardzo naturalny efekt przy niewielkim wykorzystaniu kosmetyków.  

Więcej

16,60 zł

Drukuj
  • 170118
  • Nowość

Praktyczna gąbka przeznaczona do aplikacji podkładu i korektora. To prawdziwa rewolucja w makijażu! Umożliwia bardzo precyzyjną aplikację kosmetyku na wszystkich partiach twarzy, zwłaszcza wokół nosa i oczu. Gąbka E style ma bardzo kobiecy, różowy kolor. Została wykonana z wysokiej jakości lateksu, który jest bardzo trwały i elastyczny. Opakowana w plastikowe pudełeczko z logo firmy.

Gąbkę do makijażu szczególnie polecamy osobom, które:

- chcą perfekcyjnego i maksymalnie precyzyjnie nałożonego podkładu lub korektora,
- stawiają na subtelny i naturalny makijaż,
- oczekują dużej siły krycia bez efektu maski, 
- chcą oszczędzać na kosmetykach – dzięki gąbce uzyskasz lepszy efekt, jednocześnie zużywając mniej kosmetyku,
- dopiero zaczynają przygodę z makijażem – produkt doskonale sprawdza się zarówno w przypadku osób początkujących, jak również tych, które doskonale radzą sobie z aplikacją makijażu.

Gąbka zwiększa swoją objętość pod wpływem wody, dlatego przed użyciem należy ją zwilżyć (powinna być lekko wilgotna, ale nie mokra). Makijaż należy nakładać delikatnymi, stemplującymi ruchami - nie rozmazywać, ani nie wcierać. Szersza, okrągła strona gąbki służy do nakładania makijażu na większych partiach twarzy, wąska strona doskonale sprawdza się w precyzyjnej aplikacji kosmetyku w okolicy nosa i oczu.

Skorzystaj z naszych podpowiedzi, przetestuj podkład, korektor i inne kosmetyki marki E style!