Pędzle, gąbki i aplikatory

Zestaw 6 najpopularniejszych pędzli do makijażu w poręcznym etui

Zestaw zawiera wszystkie pędzle, których potrzebujesz do wykonania pełnego makijażu. Najwyższej jakości włosie to gwarancja, że pędzle będą Ci z powodzeniem służyć przez bardzo długi czas! Pędzle umieściliśmy w stylowym, kobiecym etui.

Więcej

49,90 zł

Drukuj
  • 150201
  • Nowość

Wysokiej jakości zestaw 6 najpopularniejszych pędzli do makijażu E style – nałożysz nimi wszystkie stosowane na co dzień kosmetyki. Pędzle zostały starannie wykonane z najwyższej jakości włosia naturalnego i syntetycznego, w zależności od przeznaczenia pędzli. W przypadku produktów sypkich i prasowanych najlepiej sprawdza się włosie naturalne. Do tłustych kosmetyków, takich jak pomadka czy cienie do brwi, najlepsze jest włosie syntetyczne. Pędzle są idealne zarówno dla osób początkujących, jak również dla tych, które mają już wprawę w nakładaniu makijażu przy pomocy pędzli.

Do zestawu dołączone jest praktyczne, bardzo kobiece etui, które zabezpiecza pędzle przez zabrudzeniem i zakurzeniem. Możesz schować je do torebki i w każdej chwili poprawić makijaż!

Zestaw zawiera:

- duży pędzel do różu (włosie końskie),
- duży pędzel do pudru (włosie kozie),
- skośny pędzelek do brwi (włosie syntetyczne),
- większy pędzelek do powiek (włosie końskie),
- mniejszy pędzelek do powiek (włosie końskie),
- pędzelek do ust (włosie syntetyczne).

Do swoich nowych pędzli dobierz odpowiednie akcesoria do pielęgnacji. Dzięki nim Twoje pędzle długo będą w doskonałej formie!