Pędzle, gąbki i aplikatory

Ścięta gąbka do aplikacji podkładu i korektora - pomarańczowa

Wielofunkcyjna gąbka do nakładania podkładu i korektora. Dzięki obecności trzech różnych powierzchni zapewnia dokładną aplikację kosmetyku, nawet w najtrudniej dostępnych miejscach!

Więcej

16,60 zł

Drukuj
  • 170119
  • Nowość

Nowa odsłona klasycznej gąbki do makijażu E style. Innowacyjny kształt gąbki umożliwia bardzo dokładną aplikację kosmetyku na wszystkich partiach twarzy, zwłaszcza wokół nosa i oczu oraz precyzyjne korygowanie niedoskonałości. Gąbka została wykonana z wysokiej jakości lateksu, który jest bardzo trwały i elastyczny. Opakowana w plastikowe pudełeczko z logo firmy.

Gąbkę do makijażu szczególnie polecamy osobom, które:

- chcą perfekcyjnego i maksymalnie precyzyjnie nałożonego podkładu lub korektora,
- stawiają na subtelny i naturalny makijaż,
- oczekują dużej siły krycia bez efektu maski, 
- chcą oszczędzać na kosmetykach – dzięki gąbce uzyskasz lepszy efekt, jednocześnie zużywając mniej kosmetyku,
- dopiero zaczynają przygodę z makijażem – produkt doskonale sprawdza się zarówno w przypadku osób początkujących, jak również tych, które doskonale radzą sobie z aplikacją makijażu. 

Gąbka zwiększa swoją objętość pod wpływem wody, dlatego przed użyciem należy ją zwilżyć (powinna być lekko wilgotna, ale nie mokra). Makijaż należy nakładać delikatnymi, stemplującymi ruchami - nie rozmazywać, ani nie wcierać. Szerszy, okrągły brzeg gąbki służy do nakładania makijażu na większych partiach twarzy, ścięty brzeg doskonale sprawdza się w precyzyjnej aplikacji kosmetyku w okolicy nosa i oczu. Druga, wąska strona gąbki to doskonały wybór w przypadku konieczności zamaskowania drobnych niedoskonałości.

Skorzystaj z naszych podpowiedzi, przetestuj podkład, korektor i inne kosmetyki marki E style!