Pilniczki i ozdoby do paznokci

Naklejki na paznokcie z motywami kwiatowymi – 3 arkusze

Naklejki na paznokcie E style to doskonałe uzupełnienie każdego manicure! Możliwości wyboru spośród ok. 200 naklejek są nieograniczone! Ozdabiaj swoje paznokcie w zależności od nastroju, okazji i ubioru. Odmień swoje ulubione lakiery!

Więcej

8,40 zł

Drukuj
  • 150501
  • Nowość

Masz dość nudy i monotonii na paznokciach? Postaw na naklejki E style i odmień swoje ulubione lakiery do paznokci! Oferujemy Ci aż 3 arkusze przepięknych, dziewczęcych naklejek z motywami kwiatowymi – znajdziesz ozdoby na każdą okazję dla siebie lub swojej córki! Skomponuj zestaw zależnie od nastroju, okazji i ubioru. Do dyspozycji masz ok. 200 naklejek, które możesz ze sobą dowolnie łączyć – masz nieograniczone możliwości!

Oczyść i wysusz dokładnie płytkę paznokcia. Wybraną naklejkę przyklej w dowolnym miejscu i delikatnie wygładź. Całość pokryj lakierem bezbarwnym lub specjalnym lakierem wykańczającym, który znajdziesz w naszej ofercie tutaj.

Naklejki doskonale sprawdzają się na paznokciach pomalowanych lakierem, ale możesz również przykleić je na czystą płytkę, żel, akryl lub lakier hybrydowy. Wypróbuj nasze lakiery do paznokci w najmodniejszych w tym sezonie kolorach!