Pilniczki i ozdoby do paznokci

Szklany pilnik do paznokci, dwustronny – kolor różowy

Dwustronny, szklany pilnik do paznokci – świetny wybór dla osób, którym zależy na niedrogim, trwałym i delikatnym pilniku, który nie uszkodzi paznokci i będzie łatwy do utrzymania w czystości.  

Więcej

7,90 zł

Drukuj
  • 170112
  • Nowość

Dwustronny szklany pilnik do paznokci E style szczególnie polecamy osobom, które mają problem z utrzymaniem paznokci w dobrej formie. Pilnik jest bardzo delikatny – nie narusza delikatnej płytki. Zabezpiecza wolny brzeg paznokcia przed rozdwajaniem i łamliwością. Jest bardzo trwały i łatwy do utrzymania w czystości. Można go wyczyścić szczoteczką pod bieżącą wodą, dezynfekować i sterylizować, co nie wpływa na jego żywotność. Raz kupiony, służy bardzo długo, w przeciwieństwie do pilniczków papierowych czy metalowych, które trzeba wymieniać znacznie częściej. Szklany pilnik E style doskonale sprawdza się zarówno w przypadku naturalnej płytki, jak również w pielęgnacji paznokci przedłużanych lub utwardzanych.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz całą gamę produktów do pielęgnacji i upiększania paznokci! Szczególnie polecamy lakiery, odżywkę, szablony do french manicure i przepiękne naklejki na paznokcie!