Stojaki i organizery

Stojak – suszarka na pędzle do makijażu, składany - biały

Bardzo praktyczny i elegancki, składany stojak na pędzle, który doskonale sprawdza się również jako suszarka. Chroni pędzle przed zabrudzeniami, ułatwia ich suszenie, a także świetnie prezentuje się w łazience lub na toaletce.  

Więcej

65,90 zł

Drukuj
  • 150902
  • Nowość

Koniec z szukaniem zgubionych pędzli do makijażu! Jeśli lubisz wykonywać makijaż z pomocą ulubionego zestawu pędzelków, wybierz koniecznie nasz składany stojak – suszarkę, niezastąpiony gadżet w łazience każdej miłośniczki makijażu! Stojak doskonale sprawdza się jako miejsce codziennego przechowywania pędzli – wszystkie są w jednym miejscu, więc nie musisz ich długo szukać. Przechowywanie w pozycji wiszącej, włosiem na dół dodatkowo chroni pędzle przed zabrudzeniem, zakurzeniem i namnażaniem szkodliwych bakterii. Mokre pędzle suszone włosiem w dół dłużej zachowują dobrą formę – woda nie spływa do podstawy pędzla i nie narusza kleju utrzymującego włoski w odpowiedniej pozycji.

Po wysunięciu podstawy stojak można wygodnie złożyć na 3 części – nie zajmuje wiele miejsca. Stojak do pędzli E style mieści 26 sztuk – 10 szerszych i 16 większych pędzli. Do jednego większego otworu można włożyć kilka cieńszych pędzli. Suszarka do pędzli E style ma elegancki, błyszczący, biały kolor. Została wykonana z wysokiej jakości akrylu, a silikonowe zabezpieczenia wewnątrz otworków chronią pędzle przed wysunięciem. Stojak na pędzle posiada specjalną folię, która chroni go przed zarysowaniem. Folię należy usunąć przed pierwszym użyciem.

Swój nowy stojak wypełnij naszymi pędzlami do makijażu! Polecamy kompletny zestaw 6 pędzli do makijażu marki E style!