Stojaki i organizery

Stojak – suszarka na pędzle do makijażu, składany - czarny

Wielofunkcyjny, składany stojak na pędzle do makijażu w eleganckim, czarnym kolorze. Dzięki niemu utrzymasz idealny porządek! Stojak może służyć również jako suszarka do pędzli – suszenie włosiem w dół przedłuża trwałość włosia.  

Więcej

65,90 zł

Drukuj
  • 150901
  • Nowość

Koniec z szukaniem zgubionych pędzli do makijażu! Jeśli lubisz wykonywać makijaż z pomocą ulubionego zestawu pędzelków, wybierz koniecznie nasz składany stojak – suszarkę, niezastąpiony gadżet w łazience każdej miłośniczki makijażu! Stojak doskonale sprawdza się jako miejsce codziennego przechowywania pędzli – wszystkie są w jednym miejscu, więc nie musisz ich długo szukać. Przechowywanie w pozycji wiszącej, włosiem na dół dodatkowo chroni pędzle przed zabrudzeniem, zakurzeniem i namnażaniem szkodliwych bakterii. Mokre pędzle suszone włosiem w dół dłużej zachowują dobrą formę – woda nie spływa do podstawy pędzla i nie narusza kleju utrzymującego włoski w odpowiedniej pozycji.

Po wysunięciu podstawy stojak można wygodnie złożyć na 3 części – nie zajmuje wiele miejsca. Stojak do pędzli E style mieści 26 sztuk – 10 szerszych i 16 większych pędzli. Do jednego większego otworu można włożyć kilka cieńszych pędzli. Suszarka do pędzli E style ma elegancki, błyszczący, czarny kolor. Została wykonana z wysokiej jakości akrylu, a silikonowe zabezpieczenia wewnątrz otworków chronią pędzle przed wysunięciem. Stojak na pędzle posiada specjalną folię, która chroni go przed zarysowaniem. Folię należy usunąć przed pierwszym użyciem.

Swój nowy stojak wypełnij naszymi pędzlami do makijażu! Polecamy kompletny zestaw 6 pędzli do makijażu marki E style!